PolyVision-fabrikanten en -distributeurs voor schrijfoppervlakken

PolyVision verkoopt e3 CeramicSteel aan een netwerk van fabrikanten die allerlei schrijfbordproducten maken met ons hoogwaardige materiaal. Neem contact op met ons klantenserviceteam om fabrikanten en distributeurs te vinden in Azië-Pacific, Europa, het Midden-Oosten en Afrika.

 

Verenigde Staten

Company

Contact Information

Service Areas

Aarco Products George DeMartino
inquire@aarcoproducts.com
(800) 989-2348
Yaphank, NY 11980
National
ABC School Equipment (aka: Platinum Visual Systems) Tim Brantley
tbrantley@pvsusa.com
(800) 498-2990
Corona, CA 92882
National
Acoustics Associates, Inc. Rick Dehmer
(763) 544-8901
Minneapolis, MN 55422
Minnesota
Aywon Panel Solutions Scott Donohue
sdonohue@panelsolutions.com
(570) 459-3490
Hazleton, PA 18201
East Coast
AJW Architectural Products contact@ajw.com
Phone: 845-562-3332
Phone: 845-562-3332
509 Temple Hill Rd, New Windsor, NY 12553
National
Best-Rite Manufacturing Kyle Kruse
kkruse@moorecoinc.com
(254) 778-­4727
Temple, TX 76501
moorecoinc.com
National
Cig Jan Products, Inc. Larry Tolan
LTolan@cig-jan.com
(616) 698-9070
Dutton, MI 49316
Midwest
Claridge (HQ) Terry McCutchen
tmccutchen@claridgeproducts.com
(870) 743-­2200
Harrison, AR 72602
Central USA
Claridge SE Debby Walker
dwalker@claridgese.com
(334) 514-­4524
Wetumpka, AL 36092
Eastern USA
Claridge West Jim Bell
jbell@claridgewest.com
(951) 734-­6262
Corona, CA 92882
Western USA
Egan Visual, Inc. Ralph Coppola
rcoppola@egan.com
(905) 851-­8886
Woodbridge, Ontario  L4L 3P6
National
Fast Track Specialties John Glaze
jglaze@ftspec.com
(281) 655-5991
Houston, TX 77086
Houston and Texas Gulf Coast
Magna Visual Diane Crews
mvbuyer@magnavisual.com
(314) 843-9000
St. Louis, MO 63126
National
Marsh Industries, Inc. Brian Marsh
bwmarsh@marsh-ind.com
(330) 308-8667
New Philadelphia, OH 44663
National
Nelson Adams Company (aka NACO) Juan Gutierrez
juan@nelsonadamsnaco.com
(909) 879-0421
160 N. Cactus Ave. Rialto, CA 92376
National
New York Blackboard of New Jersey Kevin Ruggiero
kruggiero@nyblackboard.com
(973) 926-1600
Hillside, NJ 07205
Delaware, New Jersey, New York City, Long Island, Eastern Pennsylvania
Platinum Visual Systems (aka ABC School Equipment) Tim Brantley
tbrantley@pvsusa.com
(800)498-2990
Corona, CA 92882
National
Shop, The Steve Kopiske
theshopinc@yahoo.com
(303) 761-4674
Englewood, CO 80110
Colorado, Wyoming
Snap Office Furniture Randy Johnson
rjohnson@wordencompany.com
(800) 858-7746 x 256
Allendale, MI 49401
National
Spectrum Resources Peter Pham
peter@spectrumresource.com
(214) 654-­0312
Euless, TX. 76040
Texas, Louisiana, Oklahoma
Steelcase, Inc. Customer Service
(800) 333-9939
Grand Rapids, MI 49501
National
Venus Manufacturing John Gourley
jcg3@aol.com
(480) 894-0444
Tempe, AZ 85281
Arizona, New Mexico, Nevada
W.E. Neal Slate Gene Ziemer
genez@nealslate.com
(952) 955-3340
Watertown, MN 55388
Minnesota, North Dakota, South Dakota, Wisconsin, Iowa, Illlinois
Worden Company (aka SNAP Office Furniture) Randy Johnson
rjohnson@wordencompany.com
(800) 858-7746 x 256
Allendale, MI 49401
National

 

Canada

Company

Contact Information

Service Areas

American Specialties Inc. (ASI) Dave MacDowell
dmacdowell@asigroup-canada.com
(905) 822-4287
Mississauga, ON L5J 1L4
National
Egan Visual, Inc. Ralph Coppola
rcoppala@egan.com
(905) 851-­8886
Woodbridge, Ontario  L4L 3P6
National