PolyVision sales + ondersteuning

Neem contact op met ons salesteam voor meer informatie over onze opties voor bouwkundige bekleding en schrijfoppervlakken.

Neem voor marketing- of mediagerelateerde vragen contact op met marketing@polyvision.com.

Naam

Regio:

Sophie Bilsen
Accountsalesmedewerker, EMEA
+32 89 323125
sbilsen@polyvision.com
Europa, Midden-Oosten, Afrika
*Schrijfoppervlakken
Kate Cathey
Senior Product Specialist
207 331 6892
kcathey@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
*Oppervlaktebeelden en -afbeeldingen
Matthew Clarke
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 9551 5827
Mclarke@polyvision.com
Japan, Korea, Vietnam, Indonesië, Thailand, Singapore, Maleisië, de Filippijnen, Miramar, Brunei
*Schrijfoppervlakken
Shawn Collins
Directeur, Bedrijfsontwikkeling
978 204 6666
SCollins@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
*Infrastructuur
John Crowther
Directeur, Sales, Noord- en Zuid-Amerika
770 833 1495
jcrowther@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
*Schrijfoppervlakken
Edward La Selva
Manager, Ontwikkeling van bouwkundige producten
770 262 7623
elaselva@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
*Infrastructuur
Becky Lewis
Infrastructuur + schrijfoppervlakken, ondersteuning
678 543 3078
info@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
*Infrastructuur, schrijfoppervlakken, klantenservice
Philippe Leynen
Manager, bedrijfsontwikkeling en bouwkundige verkoop, EMEA
+32 89 575 570
Pleynen@polyvision.com
Europa, Midden-Oosten, Afrika
*Infrastructuur
Vipin Makkar
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+91(0)9 9100 44108
vmakkar@polyvision.com
India, Pakistan, Bangladesh, Sri Lanka
*Schrijfoppervlakken en samenwerkingsproducten
Johan Maurissen
Directeur, Sales, Azië-Pacific
+852 5506 1969
jmaurissen@polyvision.com
Azië-Stille Oceaan
*Schrijfoppervlakken en infrastructuur
Enrique R. Meléndez
Regionale salesmanager, Latijns-Amerika
678 294 3200
emelendez@polyvision.com
Latijns-Amerika, Caraïbisch gebied
*Schrijfoppervlakken en infrastructuur
Marc Schroyen
Salesmanager, Infrastructuur, EMEA
+ 32 89 323130
mschroyen@polyvision.com
Europa, Rusland
*
Infrastructuur
Krystian Slupecki
Directeur, Sales, EMEA
+32 471 24 62 92
kslupecki@polyvision.com
Europa, Midden-Oosten, Afrika
*Schrijfoppervlakken
Billy Tam
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 6072 8110 (Hongkong)
+86-132 2996 0364 (China)
btam@polyvision.com
Volksrepubliek China, Macau, Hongkong, Taiwan
*Schrijfoppervlakken
Joe Wagner
Account Manager, Product Sales
518 461 9000
jwagner@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Samenwerkingsproducten