Twee vrouwen die naast elkaar werken op de computer met wat extra privacy en gedurende het werk telefoongesprekken aannemen

Polyvision verkoop en ondersteuning

Neem contact op met ons salesteam voor meer informatie over onze opties voor bouwkundige bekleding en schrijfoppervlakken.

Neem voor marketing- of mediagerelateerde vragen contact op met marketing@polyvision.com.

Naam

Regio:

Sophie Bilsen
Dealer-businessmanager
+32 89 323125
sbilsen@polyvision.com
VK, Ierland + EMEA excl. DACH, FR + Midden-Oosten
Samenwerkingsproducten
Kate Cathey
Senior Product Specialist
207 331 6982
kcathey@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Oppervlaktebeelden en -afbeeldingen
Whitney Choi
Manager bedrijfsontwikkeling, Azië-Pacific
+852 9681 2039
wchoi@polyvision.com
Azië-Stille Oceaan
Samenwerkingsproducten
Matthew Clarke
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 9551 5827
Mclarke@polyvision.com
Japan, Korea, ASEAN
Schrijfoppervlakken
Shawn Collins
Directeur, Bedrijfsontwikkeling
978 204 6666
SCollins@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
Bouwkundige producten
Bill Livengood
Directeur, Sales, Noord- en Zuid-Amerika
616 262 6785
wlivengo@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
Schrijfoppervlakken
Becky Lewis
Bouwkundige producten en schrijfoppervlakken, ondersteuning
888 325 6351
info@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Bouwkundige producten, schrijfoppervlakken,
Klantenservice
Vipin Makkar
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+91(0)9 9100 44108
vmakkar@polyvision.com
India, Pakistan, Bangladesh, Sri Lanka
Schrijfoppervlakken en samenwerkingsproducten
Johan Maurissen
Directeur, Sales, Azië-Pacific
+852 5506 1969
jmaurissen@polyvision.com
Azië-Stille Oceaan
Schrijfoppervlakken en bouwkundige producten
Enrique R. Meléndez
Regionale salesmanager, Latijns-Amerika
678 294 3200
emelendez@polyvision.com
Latijns-Amerika, Caraïbisch gebied
Schrijfoppervlakken en bouwkundige producten
Christian Rasche
Dealer-businessmanager
+49 151 401 362 58
crasche@polyvision.com
Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland (DACH)
Samenwerkingsproducten
Marc Schroyen
Salesmanager, bouwkundige producten, EMEA
+ 32 89 323130
mschroyen@polyvision.com
Europa, Rusland
Bouwkundige producten
Krystian Slupecki
Directeur, Sales, EMEA
+32 471 24 62 92
kslupecki@polyvision.com
Europa, Midden-Oosten, Afrika
Schrijfoppervlakken
Billy Tam
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 6072 8110 (Hongkong)
+86-132 2996 0364 (China)
btam@polyvision.com
Volksrepubliek China, Macau, Hongkong, Taiwan
Schrijfoppervlakken
Joe Wagner
Account Manager, Product Sales
518 461 9000
jwagner@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Samenwerkingsproducten