PolyVision sales + ondersteuning

Neem contact op met ons salesteam voor meer informatie over onze opties voor bouwkundige bekleding en schrijfoppervlakken.

Neem voor marketing- of mediagerelateerde vragen contact op met marketing@polyvision.com.

Naam

Regio:

Sophie Bilsen
Dealer-businessmanager
+32 89 323125
sbilsen@polyvision.com
VK, Ierland + EMEA excl. DACH, FR + Midden-Oosten
Samenwerkingsproducten
Kate Cathey
Senior Product Specialist
207 331 6982
kcathey@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Oppervlaktebeelden en -afbeeldingen
Whitney Choi
Manager bedrijfsontwikkeling, Azië-Pacific
+852 9681 2039
wchoi@polyvision.com
Azië-Stille Oceaan
Samenwerkingsproducten
Matthew Clarke
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 9551 5827
Mclarke@polyvision.com
Japan, Korea, ASEAN
Schrijfoppervlakken
Shawn Collins
Directeur, Bedrijfsontwikkeling
978 204 6666
SCollins@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
Bouwkundige producten
Bill Livengood
Directeur, Sales, Noord- en Zuid-Amerika
616 262 6785
wlivengo@polyvision.com
Verenigde Staten, Canada
Schrijfoppervlakken
Edward La Selva
Manager, Ontwikkeling van bouwkundige producten
770 262 7623
elaselva@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Bouwkundige producten
Becky Lewis
Bouwkundige producten en schrijfoppervlakken, ondersteuning
678 543 3078
info@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Bouwkundige producten, schrijfoppervlakken,
Klantenservice
Philippe Leynen
Manager bedrijfsontwikkeling, EMEA bouwkundige transitieproducten
+ Samenwerkingsproducten, Frankrijk + Midden-Oosten Dealer-businessmanager
+32 89 575 570
Pleynen@polyvision.com
Frankrijk + Midden-Oosten
Transitie- + samenwerkingsproducten
Vipin Makkar
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+91(0)9 9100 44108
vmakkar@polyvision.com
India, Pakistan, Bangladesh, Sri Lanka
Schrijfoppervlakken en samenwerkingsproducten
Johan Maurissen
Directeur, Sales, Azië-Pacific
+852 5506 1969
jmaurissen@polyvision.com
Azië-Stille Oceaan
Schrijfoppervlakken en bouwkundige producten
Enrique R. Meléndez
Regionale salesmanager, Latijns-Amerika
678 294 3200
emelendez@polyvision.com
Latijns-Amerika, Caraïbisch gebied
Schrijfoppervlakken en bouwkundige producten
Christian Rasche
Dealer-businessmanager
+49 151 401 362 58
crasche@polyvision.com
Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland (DACH)
Samenwerkingsproducten
Marc Schroyen
Salesmanager, bouwkundige producten, EMEA
+ 32 89 323130
mschroyen@polyvision.com
Europa, Rusland
Bouwkundige producten
Krystian Slupecki
Directeur, Sales, EMEA
+32 471 24 62 92
kslupecki@polyvision.com
Europa, Midden-Oosten, Afrika
Schrijfoppervlakken
Billy Tam
Regionale salesmanager, Azië-Pacific
+852 6072 8110 (Hongkong)
+86-132 2996 0364 (China)
btam@polyvision.com
Volksrepubliek China, Macau, Hongkong, Taiwan
Schrijfoppervlakken
Joe Wagner
Account Manager, Product Sales
518 461 9000
jwagner@polyvision.com
Noord- en Zuid-Amerika
Samenwerkingsproducten