Hulp nodig bij een project?

Onze samenwerkingshulpmiddelen worden uitsluitend verkocht via ons moederbedrijf Steelcase. Vind om te bestellen een dealer via het  Steelcase-dealernetwerk, of neem contact op met een van de salesmedewerkers van Designtex voor het plaatsen van een bestelling, gepersonaliseerde oplossingen, gespecialiseerde diensten zoals afbeeldingen, ruimteplanning en -design, levering en installatie.

Servicegebied Verenigde Staten

Medewerker

Contactinformatie

Vakgebied

Servicegebied

David Siegel
Directeur oppervlakafbeeldingen
dsiegel@designtex.com

202 886 8289 (office)
646 592 3604 (cell)

Oppervlaktebeelden en -afbeeldingen
Samenwerkingsproducten
New York
Steve Batdorf
Verkoopmedewerker
sbatdorf@designtex.com
616 780 0358
Samenwerkingsproducten Midwest
Kimberly Benston
Verkoopmedewerker
kbenston@designtex.com
323 203 5121
Samenwerkingsproducten Westkust
Bonnie Carpenter
Verkoopmedewerker
bcarpenter@designtex.com
303 906 5379
Samenwerkingsproducten Berg
Shawntell Danby
Verkoopmedewerker
sdanby@designtex.com
615 804 8002
Samenwerkingsproducten Centraal
Perry Dougherty
Verkoopmedewerker
pdoughtery@designtex.com
412 860 9636
Samenwerkingsproducten Mid Atlantic
Dennis Guidera
Verkoopmedewerker
dguidera@designtex.com
732 939 0438
Samenwerkingsproducten New York + New Jersey
Diana Leach
Verkoopmedewerker
dleach@designtex.com
817 637 1902
Samenwerkingsproducten Centraal zuiden
Steve Slifka
Verkoopmedewerker
sslifka@designtex.com
843 231 2775
Samenwerkingsproducten Zuidoost
Jane Walsh
Verkoopmedewerker
jwalsh@designtex.com
781 557 7333
Samenwerkingsproducten New England + Oost-Canada