Tafel op stahoogte in barstijl voor een groene muur met een lijstloos whiteboard in de buurt van een mobiel whiteboard

Hulp nodig bij een project?

In de regio's Amerika en Azië-Pacific worden onze samenwerkingshulpmiddelen verkocht via het  Steelcase-dealernetwerk en Designtex-verkoopmedewerkers. Neem voor aanvragen in de regio EMEA contact op met de medewerker die staat aangegeven voor uw servicegebied.

 

Servicegebied Verenigde Staten

Medewerker

Contactinformatie

Vakgebied

Servicegebied

David Siegel
Directeur oppervlakafbeeldingen
dsiegel@designtex.com
202 886 8289 (office)
646 592 3604 (cell)
Oppervlaktebeelden en -afbeeldingen
Samenwerkingsproducten
New York
Steve Batdorf
Verkoopmedewerker
sbatdorf@designtex.com
616 780 0358
Samenwerkingsproducten Midwest
Kimberly Benston
Verkoopmedewerker
kbenston@designtex.com
323 203 5121
Samenwerkingsproducten Westkust
Bonnie Carpenter
Verkoopmedewerker
bcarpenter@designtex.com
303 906 5379
Samenwerkingsproducten Berg
Shawntell Danby
Verkoopmedewerker
sdanby@designtex.com
615 804 8002
Samenwerkingsproducten Centraal
Perry Dougherty
Verkoopmedewerker
pdoughetry@designtex.com
412 860 9636
Samenwerkingsproducten Mid Atlantic
Dennis Guidera
Verkoopmedewerker
dguidera@designtex.com
732 939 0438
Samenwerkingsproducten New York + New Jersey
Diana Leach
Verkoopmedewerker
dleach@designtex.com
817 637 1902
Samenwerkingsproducten Centraal zuiden
Steve Slifka
Verkoopmedewerker
sslifka@designtex.com
843 231 2775
Samenwerkingsproducten Zuidoost
Jane Walsh
Verkoopmedewerker
jwalsh@designtex.com
781 557 7333
Samenwerkingsproducten New England + Oost-Canada

Servicegebied EMEA

Medewerker

Contactinformatie

Vakgebied

Servicegebied

Philippe Leynen
Dealer-businessmanager
pleynen@polyvision.com
+32 89 575 570
Samenwerkingsproducten Frankrijk + Midden-Oosten
Sophie Bilsen
Dealer-businessmanager
sbilsen@polyvision.com
+32 89 323125
Samenwerkingsproducten VK, Ierland
+ EMEA excl. DACH, FR + Midden-Oosten
Christian Rasche
Dealer-businessmanager
crasche@polyvision.com
+49 151 401 362 58
Samenwerkingsproducten Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland (DACH)