Hulp nodig bij een project?

Architecten, ontwerpers en contractanten kunnen contact opnemen met onze ervaren medewerkers voor hulp bij het kiezen van het juiste oppervlaktemateriaal en projectspecificaties. Voor het plaatsen van orders, speciale diensten als ruimteplanning en -ontwerp, levering en installatie kunt u contact opnemen met een van onze onderstaande partners.

Verenigde Staten

Bedrijf

Contactinformatie

Expertiseterreinen

Architectural Impact Products Harry DeNegre
harry.denegre@archimpactproducts.com
(770) 634-0864
Dadeville, AL 36853
Speciale bouwkundige wanden
Designtex

David Siegel
Directeur oppervlakafbeeldingen (centraal)
dsiegel@designtex.com
(212) 886-8289 (kantoor)
(646) 592-3604 (mobiel)

Joanne Rarangol
Specialist oppervlakafbeeldingen (west)
jrarangol@designtex.com
(650) 868-0220

Ryan Crist
Specialist oppervlakafbeeldingen (zuid)
rcrist@designtex.com
(469) 744-9301

Taylor Fields
Specialist oppervlakafbeeldingen (oost)
tfields@designtex.com
(347) 271-2129 (mobiel)
(212) 886-8158 (kantoor)

Oppervlakprints en afbeeldingen, samenwerkingsproducten
Marlite Greg Triplett
gtriplett@marlite.com
(330) 602-2311
Dover, OH 44622
Interieurtoepassingen
Nudo Bruce Olszewski
bruce.olszewski@nudo.com
(630) 377-0065
Springfield, IL 62703
Exterieure toepassingen

Europa

Bedrijf

Contactinformatie

Expertiseterreinen

PolyVision Philippe Leynen
Pleynen@polyvision.com
+32 89 575 570
Genk, België
Bouwkundige wanden, bekleding
en infrastructuur