Hulp nodig bij een project?

Architecten, ontwerpers en contractanten kunnen contact opnemen met onze ervaren medewerkers voor hulp bij het kiezen van het juiste oppervlaktemateriaal en projectspecificaties. Voor het plaatsen van orders, speciale diensten als ruimteplanning en -ontwerp, levering en installatie kunt u contact opnemen met een van onze onderstaande partners.

Verenigde Staten

Bedrijf

Contactinformatie

Expertiseterreinen

Architectural Impact Products Harry DeNegre
harry.denegre@archimpactproducts.com
(770) 634-0864
Dadeville, AL 36853
Speciale bouwkundige wanden
Designtex

David Siegel
Directeur oppervlakafbeeldingen
dsiegel@designtex.com
(212) 886-8289 (kantoor)
(646) 592-3604 (mobiel)

Joanne Rarangol
Specialist oppervlakafbeeldingen (west en centraal)
jrarangol@designtex.com
(650) 868-0220

Taylor Fields
Specialist oppervlakafbeeldingen (oost en west)
tfields@designtex.com
(347) 271-2129 (mobiel)
(212) 886-8158 (kantoor)

Dennis Guidera (New York en New Jersey)
DGUIDERA@designtex.com
(732) 939-0438

Steve Slifka (zuidoost)
sslifka@designtex.com
(973) 216-5908

Jane Walsh (New England en Oost-Canada)
jwalsh@designtex.com
(781) 557-7333

Steve Batdorf (middenwesten)
sbatdorf@designtex.com
(616) 780-0358

Bonnie Carpenter (berggebied)
bcarpenter@designtex.com
(303) 906-5379

Kimberly Benston (westkust)
kbenston@designtex.com
(323) 203-5121

Diana Leach (centraal zuiden)
dleach@designtex.com
(817) 637-1902

Oppervlakprints en afbeeldingen, samenwerkingsproducten
Marlite Greg Triplett
gtriplett@marlite.com
(330) 602-2311
Dover, OH 44622
Interieurtoepassingen
Nudo

Bruce Olszewski
bruce.olszewski@nudo.com
(630) 377-0065
Springfield, IL 62703

Marla Gomes
marla.gomes@nudo.com
(818) 530-8008
Springfield, IL 62703

Exterieure toepassingen

 

 

Interieurtoepassingen

Europa

Bedrijf

Contactinformatie

Expertiseterreinen

PolyVision

Marc Schroyen (Europa, Rusland)
Salesmanager, bouwkundige producten, EMEA
mschroyen@polyvision.com
+32 89 323130

Bouwkundige producten